بانکیدو و دنیای بانکی کودکان | 5 نکته مهم درباره بانکیدو

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بانکیدو محصول مشترک همکاری مرکز نوآوری بانک ایران زمین و شرکت سابین تجارت آریا، در غرفه هلدینگ فناوری اطلاعات بانک ایران زمین در همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت رونمایی شد.

۱. بانکیدو چیست؟

بانکیدو یک کارت بانکی و برنامه کاربردی بانکی مخصوص کودکان و والدین آنهاست. در این طرح کارتی همراه و متصل به برنامه کاربردی موبایل والدین و فرزندان در اختیار هر فرزند قرار می‌گیرد که به صورت کاملا غیر حضوری و براساس درخواست والدین صادر و ارسال می‌شود.

۲. بانکیدو چه اهدافی دارد؟

هدف محصول این است که در حوزه خدمات بانکی فوق موجب رشد سواد مالی خانواده‌ها شود و در حال حاضر محصول اپلیکیشنی، راهی بازار شده است.

علاوه بر آموزش‌های متنوع در زمینه های مختلف، درخصوص مسائل مالی و بانکی برای کودکان و نوجوانان همراه با ایجاد کشش و جذابیت با بازی سازی، ایجاد سرگرمی و آموزش های تصویری و امثال آن برای کودکان در نظر گرفته شده است.

۳. بانکیدو چه امکاناتی را در اختیار والدین قرار می‌دهد؟

با استفاده از این کارت در واقع استقلال مالی و شخصی را برای کودکان در نظر گرفته می‌شود و براین اساس دیگر نیازی نیست که فرزندان از کارت والدین خود استفاده کنند و خود فرزندان با نظارت والدین استفاده از کارت بانکی شخصی‌شان را آموزش می‌بینند.

۴. تجربه خرید برای کودکان در بانکیدو

در این طرح، والدین می‌توانند تمامی مراحل مدیریت را در بحث های هزینه ای کودکان داشته باشند و مراتب مربوط به پول تو جیبی و نظیر آن به کودکان از طریق کارت فوق همزمان قابل ارائه است. به طوریکه کودکان به راحتی می توانند خریدهای اینترنتی داشته، از دستگاه های پوز خرید کنند و مثل کارت بانکی عادی از کارت خودشان استفاده کنند و به عبارتی کارت شخصی خود را داشته و مدیریت موجودی حساب کارت خود را آموزش ببینند.

۵. بانکیدو نتیجه یه کار گروهی

این کارت اولین محصول مشترک میان شرکت سابین تجارت آریا و مرکز نوآوری بانک ایران زمین است. این محصول در راستای ارتقای سواد و ارائه خدمات مالی و بانکی به خانواده ها، کودکان و نوجوانان تعریف شده است.ارائه این محصول در نمایشگاه با استقبال قابل قبولی از سوی بازدید کنندگان همراه شد، به طوری که بیش از ۵۰ نفر از والدین برای فرزندان خود حساب دیجیتال بانکیدو ایجاد کرده و کارت بانکیدوی فرزند خود را انتخاب و در همان لحظه همراه با شارژ هدیه ۵۰۰ هزار ریالی، دریافت کردند.

بانکیدو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *