با مرکز نوآوری بانک ایران زمین آشنا شوید| گسترش ایده به وسعت ایران زمین

زمان مطالعه: 2 دقیقه

مرکز نوآوری بانک ایران زمین، به عنوان یکی از بازوهای نوآورانه این بانک از تیر ماه سال ۱۳۹۸ آغاز به کار کرده است. مامویت این مرکز نزدیکی بالایی به شعار این مرکز دارد، «نوآوری به گستره ایران زمین». این مرکز یک هدف مهم دارد:«حمایت از تمامی بخش­های زیست بوم نوآورانه در سراسر کشور».

سرعت بالای فناوری‌ها باعث شده، رفتارهای دیجیتال گروه‌های مردمی روز به روز تغییر کند و فناوری بیش از گذشته وارد سبک زندگی و کسب‌وکارهای ما شده است.
نهادهای پولی و بانکی برای ارتقای خدمات خود در این شرایط، باید بیش گذشته خود را به لبه‌ی فناوری و الزام‌های آن نزدیک کنند. این ضرورت از سال‌ها پیش در بانک ایران زمین، حس شد و یکی از تلاش‌ها برای پاسخ به این ضرورت، ایجاد مرکز نوآوری بانک ایران زمین است.
این مرکز تمرکز بالایی بر فناوری‌ها و ایده‌ها در حوزه‌های :فین‌تک، بلاکچین، گردشگری، سلامت و انرژی، حمل و نقل و شهر هوشمند، در جهت آموزش و توانمند سازی، هدایت و حمایت از کسب و کارهای نوپا، دارد.

——

مرکز نوآوری بانک ایران زمین

——–

وقتی ایده‌ها نیاز به حمایت دارند

براساس استراتژی‌های مرکز نوآوری بانک ایران زمین، فضای کسب‌و‌کارهای نوپا در کشور نیازمند حمایت هوشمندانه طرح‌های خلاق است و یکی از اهداف این مرکز استفاده از تجارب موجود برای هم ­افزایی و توسعه زیست‌بوم کسب‌وکارهای‌نوپا است. استفاده از نیروی انسانی کارآمد و با تجربه در کنار امکانات ارزشمندی که در مرکز نوآوری ایران زمین گردآوری شده، نوید بخش افزایش توان و نشاط بستر کسب ­و­ کارهای نوپای­ کشور است.

از طرف دیگر زیرساخت های فراهم شده در مرکز نوآوری ایران زمین، شرایط مناسب حضور در فضای کسب‌وکار را برای صاحبان طرح­ ها در قالب برنامه‌­های پیش شتاب­دهی، شتابدهی و سرمایه گذاری فراهم ساخته است و  فضای کار اشتراکی­، شبکه ارتباطی گسترده با فعالان زیست­‌بوم، برخورداری از حمایت بانک ایران زمین­، وجود تفاهم ­نامه با مراکز علمی و دانشگاهی، و گروه راهنمایان و مربیان‌ کسب‌و‌کار موقعیت ممتازی را برای صاحبان طرح های نوآورانه ایجاد کرده­؛ تا در مسیر مناسب رشد و ارزش ­آفرینی قرار بگیرند. .

———

مرکز نوآوری بانک ایران زمین

—-

چگونه ایده‌های خود در مرکز نوآوری بانک ایران زمین مطرح کنیم؟

گام اول

درخواست پذیرش طرح خود را ثبت کنید و هر نوع مستندات و اطلاعاتی را که برای معرفی طرح و گروه خود مناسب می‌دانید پیوست کنید.

گام دوم

طرح شما در مرکز نوآوری ایران زمین برای حضور در دوره پیش شتابدهی یا شتابدهی پذیرش ارزیابی خواهد شد.

گام سوم

اگر برای حضور در دوره پیش شتابدهی پذیرش شوید، در یک برنامه ۳ ماهه آموزش‌های لازم برای ورود مناسب به چرخه خلق کسب وکارتان را فرامی‌گیرید.

گام چهارم

اگر طرح و گروه شما برای مشارکت در دوره شتابدهی پذیرش شود، سفری ۶ ماهه را برای تقویت زیربناهای کسب‌وکارتان در کنار مربیان و مشاورین مرکز نوآوری ایران زمین شروع می‌کنید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *