با 9 اپلیکشین‌ بانکی برتر در دنیا آشنا شوید

زمان مطالعه: 4 دقیقه

اپلیکشین‌ بانکی مخاطبان خاص خود را دارد و در دنیا آنها ایده‌های جذابی برای جذب مشتری دارند. در میان آنها سهم اروپایی‌ها و آمریکایی ها بالاست و تازه وارد هایی از سنگاپور و هند نیز دیده می‌شود.

===

اپلیکشین‌ بانکی

===

معرفی ۹ اپلیکشین‌ بانکی برتر

Chase Mobile. ۱

شاید چیس موبایل را بتوان یکی از محبوب‌ترین اپلیکشین‌ بانکی در دنیا دانست. چیس یک برنامه بانکی است که در آمریکا استفاده می شود که به مشتریان اجازه می دهد به حساب های خود دسترسی داشته باشند، صورتحساب ها را پرداخت کنند، تراکنش ها را پیگیری کنند و سپرده گذاری کنند.

فراموش نکنید که چیس برنامه تحت تلفن همراه یکی از غول‌های بانکداری آمریکا و پشتیوانه حساب‌هایی با حضور میلیون‌ها شهروند آمریکایی را دارد.

مهم‌ترین ویژگی این اپلیکشین‌ بانکی:

دسترسی سریع به حساب‌ها

مناسب برای مدیریت حساب‌ها

اپلیکشین‌ بانکی

===

2. Bank of America

یکی دیگر از برنامه های بانکی مورد استفاده در آمریکاست که خدمات مشابه بانکداری تلفن همراه از جمله امکان انتقال پول، واریز چک، پرداخت قبوض و مشاهده فعالیت حساب را ارائه می دهد.

این برنامه تحت پشتیبانی یکی از مهم‌ترین بانک‌ها در کشور آمریکاست و برای مدیریت حساب‌های تجاری و شرکتی گزینه محبوبی محسوب می‌شود.

مهم‌ترین ویژگی:

رابطه کاربری قوی و امنیت بالا

محبوب در میان حساب‌های تجاری و شرکتی

اپلیکشین‌ بانکی

3. Monzo

نئو بانک‌ها خیلی زود توانستند، در میان محبوب‌ترین برنامه های بانکی قرار بگیرند. مونزو به عنوان یک بانک دیجیتال مستقر در بریتانیا طیف وسیعی از خدمات مالی را ارائه می دهد. این برنامه می تواند برای مدیریت پول، بودجه بندی و ردیابی هزینه ها استفاده شود.

در واقع ایده مهم مونزو مدیریت هزینه‌های فردی است و در این حوزه با ابزارهای دقیقی که در دل برنامه خود طراحی کرده، توانسته در کشورهای اروپایی موفق باشد.

مهم‌ترین ویژگی:

ابزارهای دقیق بودجه بندی ماهانه

ابزارهای کنترل هزینه فردی

ردیابی هزینه‌های روزمره

اپلیکشین‌ بانکی

4. Revolut

رلولت هم مانند مونزو یک بانک دیجیتال مستقر در بریتانیا است که خدمات خود را در سراسر اروپا ارائه می دهد. برنامه تلفن همراه آن به مشتریان اجازه می دهد تا امور مالی خود را مدیریت کنند، مخارج خود را پیگیری کنند و نقل و انتقالات بین المللی پول انجام دهند.

مهم‌ترین ویژگی این اپلیکشین‌ بانکی:

مدیریت هزینه‌های شخصی
بررسی دخل و خرج در بازه‌های زمانی مختلف

اپلیکشین‌ بانکی

===

5. N26

ان‌۲۶ یک نئو بانک خاص در اروپاست. شعار این نئو بانک « بانک خود را دوست داشته باش» است و یکی از پیشگامان ارائه کارت‌های بانکی با رنگ‌های خاص و منحصر به فرد در اروپاست. N26 در سراسر اروپا فعالیت می کند و خدمات بانکی مختلفی را ارائه می دهد، از جمله یک برنامه تلفن همراه که به مشتریان اجازه می دهد امور مالی خود را مدیریت کرده و معاملات را مستقیماً از تلفن هوشمند خود انجام دهند.

مهم‌ترین ویژگی این اپلیکشین‌ بانکی:

افتتاح حساب غیر حضوری

قدرت انتخاب در انتخاب کارت بانکی

درجه بندی حساب‌ها برای ارائه خدمات متنوع‌ به کاربران

برداشت و واریز وجه و یا خرید با ارزهای خارجی بدون کارمزد بالا

اپلیکشین‌ بانکی

===

6. Ally Bank

یک بانک آنلاین ایالات متحده است که خدمات خود را از طریق یک برنامه تلفن همراه ارائه می دهد که به مشتریان امکان دسترسی به حساب های خود، امکان واریز در تلفن همراه و پرداخت قبوض را می دهد.

مهم‌ترین ویژگی این اپلیکشین‌ بانکی:

مناسب برای پرداخت‌های خرد با کارمزد پایین

اپلیکشین‌ بانکی

===

7. DBS

از ورود سنگاپوری‌ها به بازار فین‌تک حدود یک دهه می‌گذرد و موفقیت آنها در این حوزه در آسیا حالا زبان‌زد است. DBS  یک بانک سنگاپوری است که در سراسر آسیا حضور چشمگیری دارد و در کشورهایی مانند هند، هنگ کنگ و چین خدمات ارائه می کند.

برنامه تلفن همراه آن خدمات بانکی، سرمایه گذاری و بیمه را ارائه می دهد. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این بانک امکاناتی است که در حوزه سرمایه‌گذاری به مشتریان خود می‌دهد و در کشورهای اطراف خود توانسته تا زیادی موفق باشد.

مهم‌ترین ویژگی این اپلیکشین‌ بانکی:

پشتیبانی سریع در داخل برنامه

بررسی قیمت ارزهای خارجی در داخل برنامه

درخواست وام، کارت اعتباری و خدمات از داخل برنامه

اپلیکشین‌ بانکی

===

8. ICICI Bank

یک شرکت هندی چندملیتی بانکداری و خدمات مالی است. برنامه تلفن همراه آن به مشتریان اجازه می دهد تا حساب های بانکی خود را مدیریت کنند، برای وام درخواست دهند و تراکنش انجام دهند.

مهم‌ترین ویژگی این اپلیکشین‌ بانکی:

دسترسی سریع به حساب‌ها

رابط کاربری قوی

اپلیکشین‌ بانکی

===

9. Standard Chartered

یک بانک بین المللی است که در سراسر آفریقا، آسیا و خاورمیانه فعالیت می کند. برنامه بانکداری تلفن همراه آن به مشتریان امکان مدیریت امور مالی، انتقال پول و پرداخت قبوض را ارائه می دهد.

مهم‌ترین ویژگی این اپلیکشین‌ بانکی:

کیف پول دیجیتال و امکان خرید های خرد از آن

درس‌های بهترین اپلیکیشن‌ های بانکی دنیا | رگ خواب مشتری!

برای دریاف همراه بانک فراز ایران زمین روی تصویر زیر کلیک کنید.

اینترنت بانک ایران زمین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *