راهنمای خرید و طراحی کارت هدیه بانک ایران زمین | خودتان طراحی کنید

زمان مطالعه: 2 دقیقه

کارت هدیه را خودتان طراحی کنید. یکی از محصولات بانک ایران زمین در راستای ارائه خدمات بانکداری دیجیتال به مشتریان بانک خود، امکان طراحی یا درج عکس مورد علاقه خودتان، بر روی هدیه کارت است. شما می‌توانید در همراه بانک فراز بانک ایران زمین، هدیه کارت را طراحی کنید، آنرا شارژ کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

برای طراحی هدیه کارت مطلوب خود، همراه بانک فراز ایران زمین، کار سختی را در پیش ندارید. در این گزارش راهنمای گام به گام خرید و طراحی هدیه کارت بانک ایران زمین را بخوانید.

راهنمای طراحی کارت هدیه و خرید آن

۱. ابتدا وارد همراه بانک ایران زمین شوید. شما می‌توانید این خدمت را بدون لاگین یا ورود به همراه بانک فراز دریافت کنید. به این معنا که اگر مشتری بانک ایران زمین نیستید یا رمز ورود به همراه بانک را ندارید هم می‌توانید در همراه بانک فراز ایران زمین بدون لاگین اقدام به طراحی و خرید کارت هدیه کنید.

۲. وارد بخش باجه دیجیتال همراه بانک شوید و گزینه هدیه کارت را انتخاب کنید.

کارت هدیه

۳. وارد بخش کارت هدیه دلخواه شوید.

کارت هدیه

۴. تصویر یا طرح دلخواه خود را بارگذاری کنید و عکس یا طرح انتخابی را به صورت دقیق جایگذاری کنید.

کارت هدیه

۵. متن دلخواه خود برای درج بر روی کارت هدیه تایپ کنید و رنگ و اندازه آن را مشخص کنید.

کارت هدیه

۶. در این مرحله فراموش نکنید که باید، کارت هدیه را به مبلغ دلخواه خود شارژ کنید و پس از آن در مرحله بعد آدرس خود را به صورت دقیق با همراه کد پستی درج کنید.

کارت هدیه

در مرحله آخر، پس از تایید مبلغ وارد صفحه پرداخت شوید و سفارش خود را کامل کنید. با همراه بانک فراز بانک ایران زمین، کارت هدیه دلخواه خود را طراحی کنید و را درب منزل تحویل بگیرید.  

==

=====

راهنمای خرید و طراحی کارت هدیه بانک ایران زمین | خودتان طراحی کنید
بر روی عکس کلیک کن و وارد صفحه دانلود همراه بانک ایران زمین شو

——

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *