معرفی سریال وراثت (Succession) | بازی تاج و تخت اینجاست!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

سریال وراثت (Succession) را می‌توان یکی از موفق‌ترین سریال‌ها در سال‌های اخیر دانست. سریالی که جوایز بیشماری را جشنواره‌های امی و بفتا کسب کرد و فصل‌های آن شروع امیدوارکننده و پایان‌های جذاب و شوک‌آوری دارند. 
جنون شهرت و پول در این سریال مرزی ندارد. سریال وراثت کمپانی بزرگی را روایت می‌کند که خانواده‌ای ثروت‌مند و از هم پاشیده سعی در بقای آن دارند و در این مسیر هیچ مرزی پیش روی خود نمی‌بینند.

جنونی که مرز ندارد

وراثت (به انگلیسی: Succession) یک سریال در ژانر کمدی-درام آمریکایی، اثر جسی آرمسترانگ و محصول شبکه اچ‌بی‌او ((HBO است که اولین قسمت از آن در سال ۲۰۱۸ از این شبکه تولید و پخش شد. این سریال داستان و ریتم گیرایی دارد.
داستانی با موضوع خانواده و قدرت؛ که خانواده‌ای از هم پاشیده‌ای که مالک یک امپراتوری رسانه‌ای هستند را روایت می‌کند و با توجه به وضعیت نامشخص سلامت پدرسالار خانواده‌شان، همه بر سر کنترل شرکت در کشمکش هستند.
این سریال تا کنون در سه فصل منتشر شده و قرار است فصل چهارم آن در آینده‌ای نزدیک منتشر شود.

جوایزی که سریال وراثت (Succession) درو کرد

  • وراثت در سال ۲۰۱۸ یکی از برندگان جایزهٔ ده برنامهٔ تلویزیونی برتر بنیاد فیلم آمریکا شد.
  • برندهٔ جایزه بهترین برنامهٔ بین‌المللی بفتا در سال ۲۰۱۹
  • بهترین فیلنامهٔ سریال درام در هفتاد و یکمین جوایز امی در سال ۲۰۱۹
  • جایزه گلدن گلوب بهترین مجموعه تلویزیونی – درام در سال ۲۰۱۹
  • برایان کاکس در سال ۲۰۱۹ برای بازی در نقش لوگان روی در این مجموعه، جایزهٔ بهترین بازیگر مرد گلدن گلوب را دریافت کرد.

سریال وراثت (Succession)

تقریبا به مدت دو فصل شخصیت‌های متعدد سریال به دنبال لقمه چرب مدیرعاملی شرکت و به دست‌آوردن قدرت در این امپراتوری رسانه‌ای حرکت می‌کنند.
جنگ قدرت، با لذتی بیمارگونه!


(خطر اسپول)

سریال وراثت (Succession) یک سریال کمیک و هم‌زمان تراژیک درخشان درباره سرمایه‌داران و نخبگان فعال در شرکت‌های بزرگ است که توسط جسی آرمسترانگ نویسنده بریتانیایی آثار کمدی خلق شده.

کل سریال بر یک سوال ساده متمرکز است: چه کسی وارث لوگان -‌ مردی ترسناک و یک غول رسانه‌ای شبیه به روپرت مرداک – خواهد بود و مجموعه بزرگ رسانه‌ای او را اداره خواهد کرد؟


گرچه در ابتدا به نظر می‌رسد کندال یکی از پسران او در مقام وارث قرار گرفته اما به سرعت در می‌یابیم که نه او و نه خواهر و برادران به اندازه خود او تشنه قدرتش، برای این مقام در نظر گرفته نشده‌اند.
تقریبا به مدت دو فصل شخصیت‌های متعدد سریال به دنبال لقمه چرب مدیرعاملی شرکت و به دست‌آوردن قدرت در این امپراتوری رسانه‌ای حرکت می‌کنند. اما لوگان حتی پس از بیماری‌اش با تمام توان به صندلی‌اش چسبیده و از اینکه می‌بیند چطور فرزندانش به طمع قدرت به جان هم افتاده‌اند لذتی بیمارگونه می‌برد.

معرفی سریال وراثت (Succession) | بازی تاج و تخت اینجاست!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *