وام ثبت نام خرید خودروی وارداتی در بانک ایران زمین + جزئیات

زمان مطالعه: 2 دقیقه

وام کمک هزینه ثبت نام خودروی وارداتی در بانک ایران زمین به متقاضیان ارائه می‌شود و مشتریان در این بانک می‌توانند بخشی از هزینه ثبت نام خرید خودروی وارداتی را به صورت وام بانکی دریافت کنند.

بر اساس اطلاعیه سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی، ثبت‌نام کلیه متقاضیان واجد شرایط (متقاضیان جدید) جهت عرضه خودروهای مازاد وارداتی از روز ١۶تا ٢٠ بهمن ماه، فراهم خواهد شد؛ متقاضیان از روز یکشنبه (فردا ١۵ بهمن ماه) تا ساعت ١٣ روز چهارشنبه فرصت دارند یکی از حساب‌های خود را وکالتی و مبلغ ۵٠٠ میلیون تومان را در حساب خود مسدود کنند.

برهمین اساس، بانک ایران در محصول جدید خود وام کمک هزینه ثبت نام خودروی وارداتی را ارائه می‌کند و مشتریان در این بانک می‌توانند بخشی از هزینه ثبت نام خرید خودروی وارداتی را به صورت وام بانکی دریافت کنند.

جزئیات وام ثبت نام خرید خودروی وارداتی در بانک ایران زمین

براساس اعلام روابط عمومی بانک ایران زمین؛ متقاضیان می توانند برای دریافت تسهیلات پس از افتتاح حساب یا اعلام حساب خود در بانک ایران زمین به عنوان حساب وکالتی و تامین مبلغ پیش پرداخت برای معرفی حساب به سازمان حمایت، از این تسهیلات بهره مند شوند.

همچنین، علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاع بیشتر به یکی از شعب بانک ایران زمین در سراسر کشور مراجعه و یا با مرکز ارتباط با مشتریان بانک ایران زمین به شماره ۰۲۱۲۴۸۰۹ تماس حاصل کنند.

در این زمینه بخوانید

حساب وکالتی چیست و چگونه می‌توان حساب را وکالتی کرد؟

خرید خودروی وارداتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *